08.04.2024.

28.martā U13 grupas jaunieši uzsāka cīņu ceturdaļfinālā pret Bauskas vienaudžiem. Regulārajā turnīra tabulā Bauskas jaunieši ieguva otro vietu, Ozolnieki tieši aiz Bauskas palika trešie atpaliekot par diviem punktiem. Gan turnīra tabula, gan savstarpējās spēles sezonā liecināja par divu līdzvērtīgu komandu tikšanos.
Kā jau izslēgšanas spēlēs pienākās tad bija gaidāma spraiga cīņa visas spēles garumā. Ļoti piesardzīgā, nervozā un aizsardzības florbolā pirmajā ceturdaļfināla spēlē Ozolnieku jaunieši izcīna uzvaru ar rezultātu 3:1
4.aprīlī U13 jaunieši atbildes spēlē pret Bausku izcīna pārliecinošu un skaistu uzvaru ar rezultātu 6:2.
Lai arī Bauskas jaunieši spēles sākumā guva vārtus un samazināja rezultātu divu spēļu summā līdz 2:3. Atlikušo spēli iniciatīvu pārņēma Ozolnieku jaunieši un divu spēļu summā pārliecinošais 9:3 Ozolnieku jauniešu labā.
Šonedēļ jau uzsākās cīņa pusfinālā ar mājas spēli 11.aprīlī pret Cēsu komandu.