01.07.2021.

Ozolnieku Sporta skola gatavojoties jaunajai sezonai 6. septembrī aicina Sporta skolas izglītojamos un viņu vecākus uz sportiskām aktivitātēm, lai ieskandinātu jauno 2019/2020 mācību gadu. Aktivitātes paredzētas gan lieliem, gan maziem. Pasākuma atklāšana paredzēta 6. septembrī plkst. 18.00 (pulcēšanās pie kalna Ozolniekos plkst. 17.30). Paredzētas orientēšanās sacensības, kur komandas pārvietosies apvidū (Ozolnieku centrs) un noteiktā laika periodā brīvi izvēlētā secībā apmeklēs apvidū izvietotus kontrolpunktus, kuros visai komandai kopīgi būs jāveic kādu  no organizatoru dotajiem uzdevumiem (distances garums ap 5km). Detalizētāks nolikums šeit. Komandā 3-5 dalībnieki (obligāti vismaz vienam dalībniekam jābūt OSS izglītojamajam). Aicinām vecākus, brāļus un māsas atbalstīt sportistus komplektējot ģimeņu komandas, lai sportiski ieskandinātu jauno mācību gadu. Pasākuma noslēgumā paredzēta kopā būšana pie ugunskura un uzvarētāju komandu sumināšana, kā arī iepriekšējā gada aktīvāko sportistu apbalvošana!

·        Pieteikšanās līdz 3.septembrim nosūtot pieteikuma anketu uz e-pastu sportaskola@ozolnieki.lv  vai nododot treneriem!

Esi aktīvs – NĀC UN PIEDALIES!