26.07.2021.

Sacensības, kas agrāk bija pazīstamas arī ar nosaukumu “TIO Volejs”, “PŪRE Chocolate” un “Kinder Volley Fest”, šādā formātā notiks jau 16. gadu, rīkotāja lomā esot Latvijas Volejbola federācijai (LVF) un sadarbībā ar novadu pašvaldībām, sporta skolām un sporta centriem. Sacensību mērķis ir iesaistīt bērnus un jauniešus brīvdabas volejbola aktivitātēs, popularizēt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu un dāvāt viņiem sacensības kā  volejbola svētkus.

Šoreiz sacensības vēl gaidītākas ir pēc garās ziemas sezonas dīkstāves. Kaut arī jaunie sportisti koronavīrusa epidēmijas apstākļos volejbola vietā guva iespēju sacensties LVF pirmoreiz organizētās vispārējās fiziskās sagatavotības un volejbola teorētisko zināšanu sacensībās, tās nespēja aizstāt komandu vēlmi doties laukumā. Covid-19 ierobežojumi atstājuši savu zīmogu arī uz Vasaras spēlēm, jo šogad pirmo reizi posmu sacensības noritēs atsevišķi zēniem un meitenēm, lai varētu piedalīties pēc iespējas lielāks jauniešu skaits.

Uzvarētāji tiek noskaidroti 3 vecuma grupās meitenēm un 3 vecuma grupās zēniem. Finālsacensību komandu skaits no katras Daugavas krasta puses zēnu un meiteņu komandām tiks noteikts, pamatojoties uz valstī noteiktajiem Covid-19 ierobežojumiem. Par biļeti uz finālu Ozolnieku Sporta skolas stadionā komandas cīnīsies posmu sacensībās Kuldīgā (Daugavas kreisā krasta meiteņu komandām), Gulbenē (Daugavas labā krasta meiteņu komandām), Valgundē (Daugavas kreisā krasta zēnu komandām) un Siguldā (Daugavas labā krasta zēnu komandām).

Kalendārs:

19. jūlijs – Gulbenes novada sporta centra stadions

23. jūlijs – V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas stadions

10. augusts – Jelgavas novads/Valgundes sporta halles stadions

17. augusts – Siguldas novads /”Fischer” Slēpošanas centrs

30. augusts – FINĀLSACENSĪBAS – Ozolnieku Sporta skolas stadions