18.08.2021.

No 2021. gada 9. augusta līdz 13. augustam Saldus pagasta Druvā, trenera Kārļa Trankaļa vadībā norisinājās vispārīgās fiziskās sagatavotības nometne Ozolnieku Sporta skolas bērniem un jauniešiem.
Nometnes mērķis bija attīstīt un pilnveidot fiziskās īpašības, sociālās un komunikācijas iemaņas, saliedēt nometnes dalībniekus un nostiprināt sevi arī emocionālā līmenī.
Nodarbību laikā tika strādāts pie kustību koordinācijas, veiklības, ātruma un spēka attīstīšanas. Visas šīs fiziskās īpašības tika attīstītas un pilnveidotas caur specifiskiem vingrinājumiem, kā arī spēlēm un rotaļām. Nometnes laikā dalībniekiem bija iespēja iepazīt citu sporta veidu specifiku un pašiem izmēģināt spēkus to tehnikas apguvē.
Nometne bērniem sniedza enerģisku un pozitīvām emocijām piepildītu nedēļu, kura tika noslēgta uz Olimpisko spēļu viļņa, tiekoties ar vairākkārtējo olimpisko medaļnieku Edgaru Bergu, kurš šobrīd pošas uz Tokiju, uz paraolimpiskajām spēlēm, kas sniedza bērniem lielisku motivāciju turpmākai sportiskai izaugsmei!

Galerija