01.07.2021.

Vīrusa izplatības laikā par treniņiem zālē un sporta sacensībām ir jāaizmirst, bet Latvijas Volejbola federācija tomēr atrada veidu un iespēju, kā motivēt bērnus un jauniešus nodarboties ar fiziskām aktivitātēm arī šādos apstākļos un izjust sacensību garu.

LVF izsludināja fiziskās un teorētiskās sagatavotības sacensības, kam atsaucās 24 sporta skolas/klubi, kur ir licencētas volejbola profesionālās ievirzes izglītības programmas. Ozolnieku Sporta skola piedalījās ar divām zēnu  komandām U-14 un U-13 .

Teorētiskās sagatavotības sacensības notika tiešsaistes viktorīnas veidā, atbildot uz jautājumiem par volejbolu un sportu kopumā. Līdz finālam 3.vecuma grupā tika Haralds Gržibovskis izcīnot 12.vietu.

Fiziskās sagatavotības sacensības notika sekojošās disciplīnās: pildbumbas mešana, lēkšana ar lecamauklu, distances skrējiens. Godalgotas vietas izcīnīja U14 grupas volejbolists Dāvis Mežsargs, izcīnot 2.vietu, bet U13 grupā 1. vietu izcīnīja Fjodors Kaļišs un 3.vietu Haralds Vjaksa.

Apsveicam ar panākumiem treneri Marinu Cīruli un audzēkņus.