01.07.2021.

18. janvārī Lietuvā, Šauļos, norisinājās, Atklātais Baltijas karatē turnīrs “XX BALTIC STATES OPEN KARATE CHAMPIONSHIPS”. Sacensībās piedalījās vairāk nekā 500 sportisti no Lietuvas, Latvijas, Igaunijas, Baltkrievijas un Krievijas. Kategorijas bija lielas un konkurence starp sportistiem bija milzīga.
No Ozolnieku sporta skolas 5 karatisti devās uz šo turnīru, daži sportisti tik lielā turnīrā piedalījās pirmo reizi, kā arī izbrauca ārpus Latvijas. Visi mūsu sportisti cīnījās godam, un 4 no viņiem bija ļoti tuvu godalgotām vietām, Ņikita Andiņš un Rostislavs Gorbunovs KATA disciplīnā zaudēja cīņās par izeju finālā un arī zaudēja cīņā par 3 vietu. Igors Fomenko un Radions Seļjanins arī bija tuvu godalgotām vietām, bet KUMITE disciplīnā abi sportisti zaudēja fināla cīņās par medaļām. Šīs sacensības bija ļoti labas pieredzes gūšanai, kā arī, lai iedvesmotos un iegūtu enerģiju no citiem sportistiem, turpmākam darbam izvirzot sev jaunus mērķus.
Paldies Sporta Skolai un sportistu vecākiem par atbalstu.


Karatē treneris Sergejs Fomenko.