01.07.2021.

8. un 9. februārī Daugavpils Sporta skolā norisinājās “Ziemas kauss” (Latvijas volejbola federācijas jaunatnes čempionāts) volejbolā vecuma grupā U-13 zēniem. Sacensībās piedalījās desmit komandas no Jēkabpils, Kuldīgas, Dundagas, Daugavpils, Valkas, Smiltenes, Cēsīm, Jelgavas novada, Mārupes un Ozolniekiem.

Pirmājā dienā Ozolnieku Sporta skolas komandai bija četras spēles. Pirmajā spēlē tikāmies ar Jēkabpils SS, kas ir izteikti līderi šajā vecuma grupā. Spēles rezultāts 4:0   Jēkabpils SS  komandas labā. Mūsu puišiem bija manāms liels satraukums, jo pirmā spēle un uzreiz ar spēcīgāko komandu.

Otrajā spēle pret Jelgavas novadu un arī tika zaudēts ar rezultātu 0:4.

Nākamajā spēlē tika izcīnīta uzvara pret Valkas komandu ar rezultātu 4:0. Savā apakšgrupā Ozolnieku Sporta skola izcīna trešo vietu. Nākamajā dienā notika spēles par  7.-10. vietu ar Daugavpils Sporta skolu un Smiltenes Sporta skolu. Kopvērtējumā “Ziemas kausā” Ozolnieku Sporta skolai – 8. vieta.

Turnīrā uzvaru izcīnīja jau pieminētā Jēkabpils Sporta skola, otrajā vietā atstājot Talsu novada SS / Dundaga un trešajā – Jelgavas novada SC.

Puiši cīnījās godam, jāattīsta ātrums un jāstrādā pie precizitātes, lai cīnītos par uzvarām.

Paldies vecākiem par atbalstu.

Marina Cīrule, Ozolnieku Sporta skolas volejbola trenere.