20V813001

Licences nr.: P-17352

Licences datums: 27.10.2028

Nodarbību grafiks

Izglītības procesa rezultātā sagatavot veselu, fiziski, garīgi un emocionāli attīstītu personību, kura motivēta aktīvam, kustīgam dzīvesveidam un apzinās sportu kā vērtības nozīmi. Rosināt padziļinātu interesi par volejbolu.
Izglītības procesā būs iespēja apgūt iemaņas un prasmes volejbola pamatu apguvē,volejbola tehnikas elementus (pamatstāja, augšēja, apakšējā piespēle, serve un serves uzņemšana, bloks, uzbrukums utt.), atbilstoši izglītojamo vecumam, iemaņas spēlēt dažādos spēles posteņos, ņemot vērā izglītojamo fiziskās attīstības rādītājus un spējas. Tik iegūta pieredze sacensību tiesāšanā, organizēšanā, kā arī iegūtās spēles prasmes būs iespēja parādīt dažāda mēroga sacensībās.

Ozolnieku vidusskola

Kontaktpersonas

Volejbola treneris

Lauris Svars

Grupas: MT-1 , MT-4 meitenes, MT-4 zēni

Volejbola gaitas aizsākās 1. klasē un tā nu jau 21 gadu trenējos un spēlēju volejbolu. Esmu spēlējis Latvijas nacionālajā līgā, kur ir izcīnītas gan zelta, gan bronzas medaļas. Vairākus gadus pārstāvējis LLU vīriešu volejbola izlasi, kur arī ir izcīnīti augstvērtīgi panākumi. Esmu beidzis LSFP kursus, kur ieguvu “C” kategoriju specialitātē volejbola treneris. Spēju sniegt iegūtās zināšanas jauniešiem un bērniem, lai būtu interese par volejbolu un par sportu kopumā.

Volejbola trenere

Marina Cīrule

"Esmu Ozolnieku vidusskolas sporta skolotāja un volejbola trenere. Manā vadībā vairāk nekā 200 skolas audzēkņu aktīvi darbojās sportā un izcīna godalgotas vietas Ozolnieku novada un Latvijas mēroga sacensībās. Pabeidzu Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, iegūstot sporta speciālista un trenera izglītību. Vienmēr sākums ir grūts, bet apgūstot prasmes, pirmos soļus volejbola spēlē , šī spēle aizrauj. Mācīsimies novērtēt savu dzimto vietu un skaisto dabu. Lai novadniekiem izdodas piepildīt savus mērķus un veicināt bērnus nodarboties ar volejbolu, vai kādu citu sporta veidu."