Nodarbību grafiks profesionālajā ievirzē

Mācību gads: 2021./2022.

Airēšanas slaloms

Grupa Treneris Diena, Laiks Vieta
SSG E.Ēdole Pirmdiena 15:35-16:55

Trešdiena 15:20-16:40

Sestdiena 9:30-10:50

Airēšanas bāze

Ozolnieku Sporta skola

MT-1 M.Laidiņš Pirmdiena 15:35-16:55

Trešdiena 15:20-16:40

Ceturtdiena 15:20-16:40

Sestdiena 9:30-10:50

Airēšanas bāze

Ozolnieku Sporta skola

MT-3 E.Ēdole Pirmdiena 17:10-18:30

Trešdiena 16:50-18:10

Ceturtdiena 15:20-16:40

Piektdiena 17:00-19:00

Sestdiena 11:00-12:20

Airēšanas bāze

Ozolnieku Sporta skola

MT-4 M.Laidiņš

B.Lonskis

Pirmdiena 17:10-18:30

Otrdiena 18:40-20:40

Trešdiena 18:40-20:00

Ceturtdiena 17:00-19:00

Piektdiena 18:40-20:40

Airēšanas bāze

Ozolnieku Sporta skola

Florbols

Grupa Treneris Diena, Laiks Vieta
SSG T.T. Murņikovs Pirmdiena 14:00-15:20

Trešdiena 14:00-15:20

Piektdiena 14:00-15:20

Ozolnieku Sporta skola
MT-2 T.T. Murņikovs Otrdiena 17:30-19:15

Trešdiena 17:15-19:15

Piektdiena 17:15-19:15

Ozolnieku vidusskola
MT-3 E.Janovičs Otrdiena 14:20-16:50

Trešdiena 15:30-16:50

Ceturtdiena 17:05-19:15

Piektdiena 14:50-16:50

Ozolnieku vidusskola
MT-4 T.T. Murņikovs Pirmdiena 17:00-19:15

Otrdiena 19:30-21:00

Trešdiena 19:30-21:00

Ceturtdiena 19:00-21:00

Piektdiena 19:30-21:00

Ozolnieku vidusskola
MT-6 E.Janovičs Pirmdiena 19:00-21:00

Otrdiena 17:15-19:15

Trešdiena 19:00-21:00

Ceturtdiena 19:30-21:00

Piektdiena 19:00-21:00

Sestdiena 10:40-12:30

Ozolnieku vidusskola

Futbols

Grupa Treneris Diena, Laiks Vieta
SSG J.Vuguls Otrdiena 17:10-18:30

Ceturtdiena 17:10-18:30

Piektdiena 17:10-18:30

Ozolnieku Sporta skola
MT-1 J.Vuguls

I.Balandins

 

Pirmdiena 14:00-15:20

Otrdiena 14:25-15:45

Trešdiena 14:00-15:20

Ceturtdiena 14:25-15:45

 

Ozolnieku Sporta skola

MT-3 J.Vuguls

I.Balandins

Pirmdiena 14:25-15:45

Otrdiena 15:35-16:55

Trešdiena 16:00-18:15

Ceturtdiena 15:35-16:55

Piektdiena15:35-16:55

Ozolnieku Sporta skola
MT-6 R.Štopis

I.Balandins

Pirmdiena 16:00-18:15

Otrdiena 16:00-18:15

Ceturtdiena 16:00-18:15

Piektdiena 16:00-18:15

Sestdiena 10:00-12:15

Ozolnieku Sporta skola

Volejbols

Grupa Treneris Diena, Laiks Vieta
SSG L.Svars Pirmdiena 15:30-16:50

Otrdiena 15:30-16:50

Piektdiena 15:30-16:50

Ozolnieku vidusskola
MT-2 P L.Svars Pirmdiena 18:05-19:15

Otrdiena 18:05-19:15

Trešdiena 17:05-19:25

Ceturtdiena 18:05-19:15

Ozolnieku vidusskola
MT-2 m L.Svars Pirmdiena 16:45-18:05

Trešdiena 16:05-18:05

Ceturtdiena 16:45-18:05

Piektdiena 16:45-18:05

Ozolnieku vidusskola
MT-5 M.Cīrule Pirmdiena 16:05-18:05

Otrdiena 15:40-17:00

Trešdiena 16:05-18:05

Ceturtdiena 15:40-17:00

Piektdiena 16:05-18:05

Sestdiena 9:00-10:20

Ozolnieku vidusskola

Vieglatlētika

Grupa Treneris Diena, Laiks Vieta
SSG A.Anškins Pirmdiena 15:00-16:20

Trešdiena 15:00-16:20

Piektdiena 15:00-16:20

Ozolnieku Sporta skola
MT-2 K.Trankalis Pirmdiena 17:10-18:30

Otrdiena 17:10-18:30

Trešdiena 17:10-18:30

Ceturtdiena 16:30-18:45

Ozolnieku Sporta skola
MT-3 A.Anškins Pirmdiena 16:35-18:35

Trešdiena 16:35-18:35

Piektdiena 16:35-17:55

Sestdiena 10:00-12:00

Ozolnieku Sporta skola
MT-3  K.Trankalis Pirmdiena 18:45-19:55

Otrdiena 18:45-19:55

Trešdiena 18:45-19:55

Ceturtdiena 19:00-20:20

Piektdiena 15:00-17:00

Ozolnieku Sporta skola