20V813001

Licences nr.: P-17352

Licences datums: 29.10.2022

Mērķis izglītības procesa rezultātā sagatavot veselu, fiziski, garīgi un emocionāli attīstītu personību, kura motivēta aktīvam, kustīgam dzīvesveidam un apzinās sportu kā vērtības nozīmi. Rosināt padziļinātu interesi par futbolu.
Izglītības procesā būs iespējas apgūt futbola spēles tehnikās un taktiskās iemaņas, paškontroles un pašdisciplīnas spējas, sekmēt veselības nostiprināšanu, garīgo, sociālo, radošo un fizisko attīstību, futbola spēles tiesāšanas prasmes, kā arī startēt Latvijas futbola federācijas rīkotajos pasākumos

Kontaktpersonas

Futbola treneris

Futbola treneris

Rimants Štopis

Izglītība iegūta LSPA ar kvalifikācijām izglītības un sporta darba speciālists un futbola treneris. Darba pieredze, vairāk kā 40 gadi saistīti ar sportu, kā sporta speciālistam un trenerim. Kā spēlētājs esmu spēlējis komandās Jelgavas “RAF” , Brocēnu “STARTS” , FK “Ozolnieki”, kur ar 2.līgas komandu izcīnīti daudzkārtēji Zemgales reģiona čempionu titulu. Kā treneris varu lepoties ar sasniegtu Latvijas finālu 1997.gadā. un Latvijas finālu telpu futbolā ar 2010.gadā dzimušajiem zēniem.

Futbola treneris

Futbola treneris

Jānis Vuguls

Esmu uzaudzis un dzīves lielāko daļu pavadījis Ozolnieku novadā, skolas laikā aktīvi sportojot (futbols, garo distanču skriešana). Kopš 2009.gada mana pamata darba vieta ir Latvijas Valsts mežzinātnes institūts “Silava” un kopš tā laika paralēli nodarbojos arī ar sporta spēļu komentēšanu (futbols, hokejs) Tv6 un TvPlay sports kanālos. Esmu ieguvis dabaszinātņu maģistra grādu vides zinātnē un šobrīd turpinu darbu pie doktora disertācijas mežzinātnē. Piecus gadus esmu strādājis FK Jelgava direktora amatā, šajā laikā palīdzot klubam izcīnīt 3 Latvijas Kausus un sekmīgi startēt Eiropas Līgā. Par darbu ar jaunajiem futbolistiem esmu domājis jau ilgāku laiku un esmu ļoti priecīgs par piedāvājumu to darīt Ozolnieku sporta skolā.

Futbola treneris

Futbola treneris

Igors Balandins